background

Muğla White Westinghouse Buzdolabı Servis

Muğla White Westinghouse Buzdolabı Servis
Muğla White Westinghouse Buzdolabı Servis: Klima P4 hatası veriyor ise dış ünite inverter soğutucu kanatçık sıcaklık artışı sensörü arızası anlamına gelir. Klima E3 kodu; evaporatör sensör arızasıdır. Klimalar, bacalardaki 'terse dönme olayı' nedeniyle karbonmonoksit zehirlenmelerine sebep olabilir. Klima gaz dolum gramajı hassas terazi ile ölçülmektedir. Klima Teknik Servis sizlere verdiği tüm hizmetlere 1 yıl parça ve onarım garantisi vermektedir. 1102 arıza kodu Basma Borusu Sıcaklığında Anormallik demektir. Klima U4 hata kodu veriyor ise iç üniteler arası iletişim hatası demektir. Klima kompresörü bozuk olduğu nasıl anlaşılır? bu sorunun birçok cevabı vardır. Klima UC arıza kodunun anlamı merkezi uzaktan kumandanın adres kopyalamasıdır. Klima verimli çalışmıyor sa voltaj düşüklüğü olabilir. Muğla 1 garantili tamir servisinden klima kart arızaları için 7/24 destek isteyebilirsiniz. Klima arızasının çözülmesi durumunda bakım işlemi yapılmaktadır. Bütün bakım ve onarım hizmetlerinde cihazlar, yerinde bakım ve onarıma tabi tutulmaktadır.
Klima sigorta attırıyorsa besleme kablosunda kısa devre olabilir, besleme kablosu kontrol edilir. Uzmanların belirttiğine göre klima filtrelerinin 15 – 30 günde bir temizlenmesi ya da periyodik bakımlarda değiştirilmesi gerekmektedir. Eğer dış üniteden duman çıkıyorsa Muğla teknik servisi ile iletişime geçmenizi tavsiye ediyoruz. Muğla Klima servisi Periyodik bakım hizmeti sunar. Klima bakım tamir ustalarımız sayesinde Türkiye'de Her İle Servis Desteği. Klimalarda modern teknolojileri kullanarak kalacı çözümler üretmekteyiz.
Klima A7 arızası veriyor ise iç ünite salınım kanatçık motor arızası oluşmuş demektir. Klima iç ünite soğutma yaparken su damlatıyor sa drenaj hortumunun çıkışı su içerisinde kalmıştır. Klima bakımları yapıldığı sürece klimaların temel kullanım ömürleri uzar ve bu anlamda klimalar daha uzun süre kullanılabilir. 7106 arıza kodu var ise [ Lossnay Ünitesinin İç Ünite İle Berabermi Yoksa Yanlızmı Çalışcağının Belirlenmemesinden Dolayı Hata ] olduğunu gösterir. Klima filtreleriniz çok tıkalı ise klimanız üzerinden bulundurduğu sıcaklığı atamayarak terleme yapar ve damla damla üfleyerek dışarı atar. Klima duvar kumandası ile ilgili problemleriniz için Muğla merkez servisinden yardım alabilirsiniz. Klima u4 arızası nasıl giderilir öğrenmek için 7/24 acil Muğla klima ustası ile görüşebilirsiniz. Klima çalışıyor ama ısıtma yapmıyor ise dıs ünitenin herhangi bir seyle kapanıp kapanmadıgını kontrol edin. Klimadaki UA hatası iç ünite sayısında aşırılık oluştuğu anlamına gelir. Bölgesel hizmetlerimizde ekiplerimiz devamlı hareket halindedir.

  TIKLA ARA +90 554 166 18 68   Whatsapp Mesaj
Diğer Makaleler
background
Haftanın her günü kesintisiz hizmet sunmaktayız.

Güvenilir Hizmet Anlayışı

×
×
  5541661868   Whatsapp Mesaj

Kaydınızı bırakın, sizi arayalım

Kısa SMS olarak gönder