background

Hakkımızda

>
Hakkımızda

Muğla Fethiye Servisi çağrı merkezi numaralarımızı arayarak hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilir ve tüm cihazlarınızın bakım ve tamirini sağlayabilirsiniz. Muğla Servisi ürünlerinizin montajı için de tam kadro ve gerekli teçhizatları ile emrinizdedir.
 

 

Beyaz eşya arızaları için bizleri Muğla Fethiye başta olmak üzere tüm ilçelerden beyaz eşya arızaları için 444 28 46 numaralı telefondan arayabilirsiniz.
 

 

Muğla Servisi dara düştüğünüz anlarda hızır gibi yetişerek sorunlarınıza nokta koymaktadır. Muğla servisi olarak arızalanan elektronik cihazların onarımını yapmadan önce insan sağlığını tehdit eden risklerin önlemini alarak problemin büyümesine kısa anda tedbir alıyoruz.

 

Muğla Fethiye beyaz eşya servisi tamiri en uygun fiyat en hesaplı tamir ve garantili hizmet ile en iyi tamir ustaları ile hizmetinizde. Muğla Servisi çamaşır makinası, bulaşık makinası, buzdolabı ve diğer eşyalarınızın kusursuz tamiri için gece gündüz, saat gözetmeksizin , hatta tatil günleri de dahil olmak üzere servis çalışmalarını yürütmektedir. Sıkıntınızı Muğla Servisi randevu hattını arayarak dile getirebilir ve ekibimizin hızlı hizmet ağından ve sorunlara teknik ve etkin yaklaşımından faydalanabilirsiniz.

 

Her marka reyon soğutma dolapları, market reyonu, endüstriyel soğutucu buzdolabı, soğutma dolapları, vitrin buzdolabı gibi soğutma ürünleri ve soğutucu gruplarının Muğlada tamir ve periyodik bakımlarının özel servisliğini yapmaktayız. Muğla Buzdolabı Tamir Ustası firmamız yılın 365 günü kesintisiz kaliteli hizmet durmadan çalışmaktadır. Firmamızın Muğla Fethiye Servisi olarak ilk hedefi müşteri memnuniyetidir.
 


  TIKLA ARA +90 554 166 18 68   Whatsapp Mesaj
background
Haftanın her günü kesintisiz hizmet sunmaktayız.

Güvenilir Hizmet Anlayışı

×
×
  5541661868   Whatsapp Mesaj

Kaydınızı bırakın, sizi arayalım

Kısa SMS olarak gönder